واریز یارانه نقدی بهمن ماه 1401مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

واریز یارانه نقدی بهمن ماه 1401 را از این سایت دریافت کنید.

ماجرای واریز یارانه نقدی به مناسبت ۲۲ بهمن چیه؟

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از توزیع ۲ هزار و ۱۵۰ کارت خرید ۳ میلیون تومانی در ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ خبر داد.

خانه گوناگون

یارانه | یارانه نقدی | یارانه نقدی بهمن ماه

یارانه | یارانه نقدی | یارانه نقدی بهمن ماه ماجرای واریز یارانه نقدی به مناسبت ۲۲ بهمن چیه؟ | یارانه 22 بهمن برای چه کسانی واریز می شود؟

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از توزیع ۲ هزار و ۱۵۰ کارت خرید ۳ میلیون تومانی در ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ خبر داد.

اشتراک‌گذاری

۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲

یارانه نقدی در سال های بعد از سبد خانوارهای پولدار حذف شد. چندیش پیش خبرهایی مبنی بر تغییر قیمت یارانه نقدی یا جایگزینی کالابرگ بجای یارانه نقدی منتشر شد. وزیر اقتصاد گفت: در بهمن ماه تغییر یارانه نقدی وجود دارد. یارانه نقدی بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار بزودی واریز خواهد شد.

مضرات رابطه جنسی زیاد و افراطی | دانستنی های مهم رابطه جنسی

ماجرای واریز یارانه نقدی به مناسبت ۲۲ بهمن چیه ؟

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از توزیع ۲ هزار و ۱۵۰ کارت خرید ۳ میلیون تومانی در ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ خبر داد.

قیمت پژو 405 پنجشنبه 13 بهمن ماه ۱۴۰۱

پس از واریز دو مرحله یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار دی ۱۴۰۱، برخی از اعضای اقتصادی دولت احتمال تبدیل آن به کالابرگ الکترونیکی را مطرح کردند.

پربازدید

کاشت سبزه تخم شربتی برای عید نوروز | سبزه تخم شربتی را چه زمانی بکاریم؟ + آموزش

میدونی رستوران ها چجوری قارچ سوخاری درست میکنن؟ | طرز تهیه قارچ سوخاری خانگی و پفکی

صفحه اول روزنامه های امروز 17 بهمن + عکس

روغن ماشین رو کی باید عوض کنم؟ | نشانه هایی که میگویند وقت تعویض روغن ماشین رسیده!

اما شب گذشته ابراهیم رئیسی اعلام کرد که فعلا موضوع کالابرگ منتفی است و تا وضع کالا برگ اطمینان بخش نشود، پرداخت یارانه نقدی معیشتی ادامه پیدا می‌کند.

همچنین در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ که توسط رئیس‌جمهوری به مجلس ارائه شده است، به دریافتی مستمری بگیران توجه ویژه‌ای نشده و این میزان مناسب وضعیت مستمری بگیران نیست.

بر اساس این گزارش عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ کشور گفت: دریافتی معلولان و دیگر مستمری بگیران دو سازمان بهزیستی و کمیته امداد در لایحه بودجه سال آینده ۳۸ درصد افزایش یافته است.

طبق پیگیری‌ها از لایحه مصوب دولت که اوایل دی ماه طی نامه رسمی رئیس‌جمهوری به مجلس ارائه شد، نشان می‌دهد که میزان یارانه‌های نقدی در سال آینده نسبت به امسال تغییری نخواهد کرد؛ بنابراین یارانه‌های ۳۰۰ هزار تومانی و ۴۰۰ هزار تومانی که از ماه‌های ابتدایی امسال کلید خورد، در صورت تصویب مجلس شورای اسلامی سال آینده هم ادامه پیدا خواهد کرد.

وی گفت: با کمیسیون تلفیق و دیگر کمیسیون‌های وابسته مجلس در حال گفت‌وگو و چانه زنی هستیم تا بتوانیم درصد کمک‌ها به مستمری بگیران در لایحه بودجه ۱۴۰۲ کشور را افزایش دهیم.

واریز یارانه نقدی 945 هزار تومانی در دهه فجر

اگر قرار باشد مرحله ۱۴۳ یارانه نقدی طبق روال ماه‌های قبل پرداخت شود، انتظار می‌رود در هفته سوم و احتمالا از بیستم بهمن ماه یارانه نقدی به دست سرپرستان خانوار برسد.

در حالی که قرار بود یک خانوار پنج نفره ماه قبل یارانه نقدی جدید و معیشتی بنزین دریافت کند، با خلف وعده دولت فقط ۲۰۵ هزار تومان به حساب آنها واریز شد.

واریزی شگفت انگیز در سبد سهامداران سهام عدالت

در حالی این یارانه جدید پرداخت نمی‌شود که براساس پیگیری‌، نهادهای مرتبط با واریز یارانه‌ها آمادگی انجام آن را داشتند و منتظر دستور رئیس دولت بودند.

براساس اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد دولت تغییراتی را برای پرداخت یارانه جدید در نظر گرفته است. آنطور که همشهری گزارش داده، دولت تصمیم گرفته پرداخت پلکانی یارانه‌ها را فعلا کنار بگذارد و به جای آن به‌صورت یکسان به ۶۶ میلیون نفر ماهانه ۱۵۰ هزار تومان یارانه نقدی بیشتر پرداخت کند.

یعنی یک خانوار پنج نفره علاوه بر یارانه معیشتی ۲۰۵ هزار تومانی و یارانه نقدی ۲۲۷ هزار تومانی؛ مبلغ ۷۵۰ هزار تومان نیز به عنوان یارانه جدید دریافت می‌کند. احتمالا در این ماه یارانه یک خانوار پنج نفره به ۹۴۵ هزار تومان در ماه برسد.

چرا یارانه نقدی من قطع شد؟

از اصلی‌ترین دلایل قطع یارانه، دهک دهم بودن درامد خانوار است. البته این اتفاق ممکن است گاهی به اشتباه رخ دهد . به همین علت، سرپرست خانوار می‌تواند به سایت hemayatmcls.gove.ir مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کند. ستاد هدفمندی یارانه نیز موظف است دوباره به بررسی منابع درآمدی خانواده پرداخته و در صورت رخ دادن اشتباه، دهک جدید خانوار را اعلام کند.

گروه دیگری نیز در دوره‌های قبل به هر دلیلی یارانه دریافت نمی‌کردند یا به طور خودخواسته یارانه خود را قطع کرده‌اند. این افراد نیز به قطع یارانه معیشتی اعتراض داشتند و درحال حاضر خواستار دریافت یارانه هستند. این افراد که جاماندگان از یارانه محسوب می‎شوند ، برای ثبت نام یارانه لازم است به سایت my.gov.ir مراجعه کنند.

افراد معترض به یارانه معیشتی خود می‌توانند بر اساس گفته رییس ستاد هدفمندی یارانه‌ها به سایت وزارت کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند و اعتراض خود را ثبت کنند.

این سامانه در بستر درگاه ملی خدمات دولت قرار داد و افراد می‌توانند با ثبت شماره تلفن، کدملی و شماره شبا، ثبت نام خود را کامل کنند.

همانطور که گفته شد، اصلی‌ترین علت قطع یارانه معیشتی، قرار گرفتن فرد در دهک دهم درامدی است. پس اگر بعد از گذشت 10 روز از ثبت اعتراض، افراد همچنان پاسخی مبنی بر خارج شدن آن‌ها از دهک دهم دریافت نکردند، می‌توانند دوباره وارد سایت شده و اطلاعات لازم را برای بررسی مجدد وارد کنند.

محمد جعفری مدیر کل امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه در نشست بررسی عملکرد هدفمندی یارانه‌ها گفت: بحث یارانه یکی از موضوعات مهمی است که سبب هدر رفت منابع شده است. یارانه‌ها به طور مساوی بین مردم تقسیم می‌شود. در حوزه یارانه به ویژه در بحث انرژی شاهد هدر رفت منابع هستیم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.wikigardi.ir

زمان واریز یارانه بهمن 1401

زمان دقیق واریز یارانه بهمن 1401 , یارانه بهمن ماه 1401 کی واریز میشود؟ , مبلغ واریزی یارانه بهمن ماه چقدر است؟ , زمان قابل برداشت شدن یارانه بهمن 1401

منهای فوتبال

زمان واریز یارانه بهمن ۱۴۰۱ | یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ کی واریز میشود؟

دیلی فوتبال۵ بهمن ۱۴۰۱, ۱۱:۰۲۱ خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ سازمان هدفمندی یارانه ها در ایران زمان دقیق واریز یارانه بهمن ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

بنا بر سوابق پرداختی ها، یارانه نقدی پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ، به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .

این در حالی است که با پایان اقساط وام یک میلیون تومانی کرونا مبلغی از سرجمع یارانه خانوار کسر نخواهد شد.

زمان واریز یارانه بهمن ۱۴۰۱

به گزارش دیلی فوتبال و بنا بر اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها؛ یکصد و چهل و چهارمین مرحله از یارانه نقدی [۳۰۰ – ۴۰۰ هزار تومانی] مربوط به بهمن ماه ، همراه با افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ کی واریز میشود؟

گفتنی است، در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، دولت دوازدهم تصمیم گرفت در کنار حمایت از بنگاه های اقتصادی و افراد آسیب دیده، وام یک میلیون تومانی به حساب تمامی ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر واریز کند.

با این تصمیم دولت در مجموع ۲۳ هزار میلیارد تومان وام به حساب یارانه بگیران واریز شد.

سازمان هدفمندی یارانه ها مقرر کرد اقساط تسهیلات یک میلیون تومانی از یارانه افراد کسر شود.

آغاز کسر اقساط این تسهیلات از تیرماه ۱۳۹۹ بود و آذرماه آخرین قسط کسر شد.

بدین ترتیب یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ کسوراتی نخواهد داشت.

زمان واریز یارانه بهمن ماه ۱۴۰۱ در ابهام

واریز یارانه بهمن ۱۴۰۱ بدون ارائه توضیحی مشخص از سوی مسئولان دولتی دست کم تا لحظه تنظیم این گزارش در هاله ای از ابهام قرار دارد.

مردم هنوز به طور مشخص نمی دانند قرار است یارانه بهمن ماه همانند یارانه آبان، آذر و دی به صورت نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شود یا این یارانه به صورت کالابرگ الکترونیکی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت؟

گفتنی است، اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی در استان هرمزگان آغاز شده است.

بیشتر بخوانید:

کالابرگ الکترونیکی جایگزین یارانه نقدی بهمن ۱۴۰۱

مبلغ یارانه بهمن ۱۴۰۱

بیش از ۵ ماه است که وضعیت مبلغ پرداختی یارانه ها فرق کرده است.

دیگر خبری از یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و یارانه معیشتی نیست.

با اعلام دولت مقرر شده بود تا دو ماه یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی و پس از آن نیز کالابرگ الکترونیکی توزیع شود.

پاسخ مشخصی جهت ابهام زدایی راجع به یارانه نقدی و کالابرگ داده نشده اما وزیر کشور در این باره گفته است: «پرداخت یارانه نقدی تا زمان آماده شدن کالابرگ‌ الکترونیکی ادامه دارد».

بدین ترتیب مبلغ یارانه بهمن ۱۴۰۱ نیز همانند آبان، آذر و دیماه ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

یارانه واتس آپ تلگرام

اشتراک گذاری از طریق ایمیل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : dailyfootball.tv

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب