44 سالگرد پیروزی انقلاب

44 سالگرد پیروزی انقلابمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

44 سالگرد پیروزی انقلاب را از این سایت دریافت کنید.

انقلاب 44 ساله شد آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند

44 سال شبکه دشمنان انقلاب علیه ملت انقلابی ایران شرارت کرد اما امروز ملت ما و انقلاب ما یک درخت تنومند است و آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به فروپاشی.

آغاز جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی

انقلاب 44 ساله شد آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند

44 سال شبکه دشمنان انقلاب علیه ملت انقلابی ایران شرارت کرد اما امروز ملت ما و انقلاب ما یک درخت تنومند است و آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به فروپاشی.

سرویس سیاسی ـ

می گفتند ظرف 6 ماه کار انقلاب تمام است اما دیدند روز به روز بالنده‌تر می‌شود و ماهیت و اهدافش در داخل و خارج از کشور گسترش می‌یابد. انقلاب 44 ساله شد و آمریکای سفاک و بی‌رحم نتوانست هیچ غلطی بکند. 44 سال شبکه دشمنان انقلاب علیه ملت انقلابی ایران شرارت کرد اما امروز ملّت ما و انقلاب ما یک درخت تنومند است و آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به فروپاشی. خباثت‌های آمریکا شکست خورده است و خود درمانده است.

ملت بزرگ ایران به برکت انقلاب اسلامی دیگر سرسپرده قدرت‌های بزرگ نیست و از استقلال خود حفاظت می‌کند، دشمن را می‌شناسد و دارد او را می‌سوزاند، آمریکای جنایتکار از ما خشمگین است و باید از این خشم بمیرد.

ملت انقلابی ایران علی‌رغم 44 سال دشمنی شبکه‌ صهیونیسم جهانی و آمریکا صف متحد خود را حفظ کرد و در 22 بهمن، روز قدس، تشییع پیکر مطهر «حاج قاسم»، اجتماعات مذهبی، حضور پرشکوه در انتخابات، نماز جمعه، اربعین، اعتکاف و... دوستان را شاد و دشمن را خوار و مبهوت کرد. زیر جنگ، فتنه، تهدید و ترور مقاومت کرد، زیر سلطه دشمن نرفت، مستقل و عزتمند شد، پیشرفت کرد و دشمن را به درماندگی کشاند.

رابرت مالی: آمریکا به‌ دنبال

تغییر رژیم در ایران نیست

دیروز رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی گفت که علی‌رغم بدتر شدن مشکلات با جمهوری اسلامی ایران در دو سال گذشته، دولت آمریکا به دنبال تغییر رژیم در ایران نیست و همچنین دیپلماسی هنوز بهترین راه‌حل است.

مصی علی نژاد:

آمریکا و فرانسه به من می‌گویند انقلاب تمام شده

مصی علی‌نژاد هم می‌گوید؛ آمریکا و فرانسه به من می‌گویند انقلاب تمام شده، کسی در خیابان نیست، الان پس شما چرا فکر می‌کنید که ما نباید به میز مذاکره برگردیم، این ته دل مرا خالی می‌کند.

آمریکا، انگلیس، صهیونیست‌ها و دنباله‌هایشان حتی از جنگ ترکیبی با شرارت و خشونت تمام‌عیار رسانه‌ای و خیابانی، طرفی نبستند و با بی‌اعتنایی ملت، شکست سنگینی خوردند و امروز به اذعان مصی پولی‌نژاد به شکست خود اعتراف می‌کنند.

مقتدای انقلاب 6 آذر 98 در دیدار با بسیجیان بصیر و دلاور خاطرنشان کردند: «پیروزی ملّت ایران و پیروزی بسیج و پیروزی این جریان عظیم انقلابی در ایران، تضمین‌شده است. خدای متعال در قرآن می‌فرماید: اِن یَنصُرکُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَکُم؛ اگر خدا شما را یاری کند، هیچ کس بر شما غلبه نمی‌کند. خب، یاری کردن خدا چه جوری است؟ اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم‌‌؛ اگر شما یاری کردید دین خدا را، جهت‌گیری الهی را، منطق خدایی را، راه خدا را، خدا هم شما را نصرت خواهد کرد و یاری خواهد کرد؛ این همان چیزی است که امروز وجود دارد. این جریان عظیم انقلابی در کشور دارند اهداف الهی را دنبال می‌کنند، ایجاد جامعه‌ اسلامی را دارند دنبال می‌کنند، تحقّق شریعت الهی را در کشور دارند طلب می‌کنند و دنبال می‌کنند؛ پس کار خدا است، راه خدا است، نصرت خدا است؛ وقتی نصرت خدا شد، خدای متعال هم نصرت خواهد کرد، و وقتی خدای متعال نصرت کرد، فَلا غالِبَ لَکُم؛ هیچ کس بر شما غلبه نخواهد کرد.»

رئیس ‌ستاد مرکزی دهه فجر: برگزاری اردوهای

راهیان پیشرفت در دهه فجر

به اوج خواهد رسید

ملت بزرگ ایران، امسال در دهه فجر با 60 هزار برنامه در سراسر کشور جشن پیروزی انقلاب اسلامی را برپا می‌کند. به گزارش فارس، نشست خبری ستاد مرکزی بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد. سید نظام‌الدین موسوی، رئیس ‌ستاد مرکزی بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این نشست، در مورد برنامه‌های امسال دهه فجر گفت: از روز دوازدهم بهمن تا روز 22 بهمن کشور صحنه برگزاری مراسم‌های مختلفی خواهد بود که بسیاری از این برنامه‌ها در مراکز فرهنگی، مدارس، دانشگاه‌ها، مساجد، اماکن مذهبی، گلزارهای شهدا، کارخانجات، اماکن تولیدی و صنعتی کشور، ادارات و... برگزار خواهد شد.

در دهه فجر امسال حدود 60 هزار برنامه

در سراسر کشور اجرا خواهد شد

وی افزود: در دهه فجر امسال حدود 60 هزار برنامه در سراسر کشور اجرا خواهد شد که بخشی از این برنامه‌ها سراسری و مشترک خواهد بود. در روز 12 بهمن نواختن زنگ انقلاب

در 110 هزار مدرسه کشور را خواهیم داشت. گروه‌های سرود نوجوانان و دانش‌آموزی تحت عنوان آوای فجر خواهیم داشت که مانند سال‌های گذشته برنامه اجرا خواهند کرد. حدود 50 هزار گروه سرود داریم که در مناطق مختلف کشور سرود اجرا می‌کنند. این سرودها در مدارس، مساجد و محلات اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به هدف‌گذاری که دشمنان نسبت به قشر دانش‌آموز داشتند و به دنبال ایجاد انقطاع بین دانش‌آموزان و مضامین انقلاب اسلامی بودند، گروه‌ها و تشکل‌های مختلف دانش‌آموزی در سراسر کشور برای اجرای برنامه‌های ابتکاری و خلاقانه اعلام آمادگی کردند.

موسوی اضافه کرد: بخشی از برنامه‌های دانش‌آموزان در قالب نمایش‌های میدانی‌، برپایی نمایشگاه‌های دانش‌آموزی شامل نقاشی و خطاطی در 110 هزار مدرسه خواهد بود. بخش‌هایی از این خلاقیت‌ها در راهپیمایی روز 22 بهمن توسط دانش‌آموزان در شهرهای مختلف نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

رئیس ‌ستاد مرکزی بزرگداشت دهه فجر ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌ها که اکنون نیز در حال برگزاری است، برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت است که در دهه فجر به اوج خواهد رسید. دشمن به دنبال ناامید‌سازی نوجوانان و جوانان است. برنامه‌ریزی شده است تا این اردوها در مراکز صنعتی، کشاورزی، پزشکی و... برگزار شود و جوانان و نوجوانان با دستاوردهای بزرگ کشورمان آشنا شوند.

اقلیت‌های دینی

در معابد دینی‌ خودشان

مراسم‌های گرامیداشت انقلاب را برگزار خواهند کرد

وی توضیح داد: برنامه‌ریزی شده است تا در 80 هزار مسجد و 50 هزار پایگاه بسیج محلات برنامه‌هایی اجرا شود. در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نیز برنامه‌هایی برگزار

می‌شود.

دفاع یکی از بزرگان مسیحی کشور از قرآن کریم در مقابل اهانت

به کلام وحی در اروپا

موسوی با اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی نیز در معابد دینی‌ خودشان مراسم‌هایی برگزار خواهند کرد، گفت: در ایامی که در اروپا عده‌ای اقدام به انجام حرکات توهین‌آمیز کردند، یکی از بزرگان مسیحی کشورمان به صورت خودجوش در یکی از مراسم‌ها با در دست داشتن قرآن از این کتاب آسمانی دفاع کرد. وقتی به قرآن توهین می‌شود، انگار به همه ادیان توهین شده است. با برنامه‌ریزی و پیشنهاداتی که پیروان ادیان مطرح کردند، برنامه‌های مختلفی اجرا خواهد شد. آنها حضور فعالی در برنامه‌ها خواهند داشت.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : kayhan.ir

تشکیل ستاد چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر

رئیس ستاد دهه فجر استان بوشهر از تشکیل ستاد چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خبر داد و گفت: به زودی کمیته های تخصصی دهه فجر در استان بوشهر تشکیل می شود.

تشکیل ستاد چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷اخبار استانهااخبار بوشهر

رئیس ستاد دهه فجر استان بوشهر از تشکیل ستاد چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خبر داد و گفت: به‌زودی کمیته‌های تخصصی دهه فجر در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام یوسف جمالی ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی ایام دهه فجر در استان بوشهر با اشاره به اهمیت بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: بهمن سال 1357 رخداد عظیم و حقیقت سترگ به نام انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) و وحدت و یکپارچگی امت مقاوم و ایثارگر به وقوع پیوست و بارقه‌هایی از معنویت و عدالت را در دنیای منجمد و غرق در سیاهی و تباهی متبلور کرد و تلاشی مقدس برای حرکت به سمت اهداف و ارزش‌های الهی آغاز شد.

رئیس ستاد دهه فجر استان بوشهر بیان کرد: با گذشت 44 سال از طلوع آفتاب درخشان انقلاب اسلامی، ملت ایران با جهاد و مقاومت، در سایه ایمان و اتکال به خداوند متعال، اعتقاد به نصرت الهی و با هدایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) هندسه جهانی قدرت را تغییر داده و این شجره طیبه رشد کرده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تنومند، تناور، بارور و بالنده شده است گفت: جهان شاهد استحکام، قوت و قدرت همه جانبه این انقلاب با صلابت است.

وی تأکید کرد: در شرایط حساس امروز و در جنگ پیچیده و چند لایه ترکیبی و تجمیعی دشمن، پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر که مظهر رهایی ملت ایران و فرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی است.

جمالی افزود: روایت‌گری تبیین دستاوردهای عظیم مادی و معنوی انقلاب، بیان فلسفه و دلیل مردم سالاری دینی، بازگویی ابعاد متنوع انقلاب و بازنمایی تأثیرات آن در سطح ملی و فراملی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نقش مهمی در  خنثی کردن توطئه شوم دشمنان برای تخریب چهره واقعی این انقلاب شکوهمند دارد.

رئیس ستاد دهه فجر استان بوشهر ادامه داد: در راستای گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ستاد استانی و شهرستانی دهه فجر تشکیل شده و کمیته‌های تخصصی دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

انتهای پیام/190/ R41363/P/S6,53/CT11

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب