تکنیک تبسم برای ثروت

تکنیک تبسم برای ثروتمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

تکنیک تبسم برای ثروت را از این سایت دریافت کنید.

تکنیک دوش ثروت چیست و چطور کار میکند؟ از نتایج شگفت انگیز این تکنیک چه می دانید؟

تکنیکی که خیلی‌ها ادعا می‌کنند آن را امتحان کرده‌اند و نتایج شگفت‌انگیزی دریافت کرده‌اند. اما تکنیک دوش ثروت چیست و چطور کار می‌کند؟

توسعه فردی

تکنیک دوش ثروت

توسط تحریریه ذهن - اسفند ۱۹, ۱۳۹۸

تکنیک دوش ثروت فهرست مطالب [مخفی]

جهان انرژی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

قانون جذب کائنات

[su_animate type=”shake” duration=”0.5″]واقعیت قانون جذب و توانایی آن در زندگی ما [/su_animate]

اما راه حل چیست؟ قانون جذب چطور؟

تکنیک دوش ثروت چیست؟

تکنیک دوش نور هوش تجاری چیست؟

چه کارهایی انجام بدهیم تا خواسته‌هایمان عملی شوند؟

از تکنیک دوش ثروت چه می‌دانید؟

بسیاری اعتقاد دارند که هستی، عرصه تردد انرژی و تبادلات کوانتومی است. به همین دلیل، همه انرژی که ما به طبیعت می‌فرستیم بازخورد خواهد گرفت. چه مثبت و چه منفی. در این میان عده‌ای تکنیک‌هایی برای افزایش ثروت یا برآورده کردن آرزوها از راه ارسال انرژی به هستی پیشنهاد کرده‌اند.

یکی از این تکنیک‌ها، تکنیک دوش ثروت نام دارد. تکنیکی که خیلی‌ها ادعا می‌کنند آن را امتحان کرده‌اند و نتایج شگفت‌انگیزی دریافت کرده‌اند. اما تکنیک دوش ثروت چیست و چطور کار می‌کند؟ در ادامه با ما باشید.

جهان انرژی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

قبل از اینکه درمورد دوش ثروت صحبت کنیم، لازم است از انرژی و امواجی که اشیا و همه موجودات از خودشان ساطع می‌کنند حرف بزنیم. کسانی که به انرژی‌های جهان معتقد هستند، باور دارند که هرچیزی در هاله‌ای از انرژی قرار دارد.

هنگامی که موجودات به هم نزدیک می‌شوند، هاله انرژی‌شان با هم برخورد می‌کند و سطحی از تبادل انرژی اتفاق می‌افتد. درواقع هنگامی که ما در معرض ارتعاش انرژی اجسام قرار می‌گیریم می‌توانیم نیروی مثبت یا منفی آنها را جذب کنیم.

اینکه بتوانیم نیروی مثبت یا منفی اجسام را جذب کنیم، کاملا به خودمان و افکارمان وابسته است. این افراد معتقدند با مراقبه، ذهن‌آگاهی، مراقبت از اعمال و رفتار، تغذیه و موسیقی می‌توانیم سطح ارتعاشات مثبت بدنمان را بالا ببریم و انرژی مثبت مرتعش شده از سطوح مختلف را جذب کنیم. به مجموعه این قوانین، قانون جذب گفته می‌شود.

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات، تئوری ساده و درعین حال جذابی دارد. این قانون به ما می‌آموزد که دنیای اطراف ما را افکارمان می‌سازد. درواقع زندگی ما و هرآنچه که برایمان اتفاق می‌افتد چیزی جز آنچه فکر می‌کنیم نیست. به قول معروف، «هرچیز که در جستن آنی، آنی.»

اما قانون جذب نکته ساده و طلایی دارد. این قانون می‌گوید ما برای آنکه بفهمیم افکار ما به کدام سمت و سو می‌روند و درواقع برای اینکه بفهمیم چه اتفاقی قرار است برایمان بیفتد، باید به احساسات‌مان توجه کنیم.

[su_box title=”همچنین بخوانید: ” style=”bubbles” box_color=”#a631a8″ radius=”20″]

[su_animate type=”shake” duration=”0.5″]واقعیت قانون جذب و توانایی آن در زندگی ما [/su_animate]

[/su_box]

به معنای ساده‌تر، افکار جهت‌دهنده زندگی‌ما هستند و احساساتمان نشان‌دهنده آن چیزی هستند که افکارمان قرار است برایمان بسازد. مثلا برای اینکه بفهمید در آینده به آرزویتان خواهید رسید یا نه، کافیست به احساساتتان درمورد آن آرزو نگاه کنید.

اگر احساس می‌کنید رسیدن شما به آن ممکن و حتمی است، پس به آن خواهید رسید. اگر فکر می‌کنید بعید است به آرزویتان دست پیدا کنید، پس قرار نیست به آن برسید.

اما راه حل چیست؟

آیا ما صرفا می‌توانیم از امکان وقوع یا عدم امکان وقوع آرزوها و خواسته‌هایمان باخبر باشیم؟ یک ناظر منفعل و بدون حرکت؟ جواب منفی است.

خبر خوب اینکه قانون جذب می‌تواند امکان کنترل سرنوشت و هرآنچه که می‌خواهید به آن برسید را برای شما فراهم کند.

درواقع اصلا قانون جذب برای همین نوشته شده است. شما با در کنترل قرار دادن احساساتتان می‌توانید باعث تسریع رسیدن به خواسته‌هایتان شوید و افکارتان را درجهت رسیدن به آن تنظیم کنید. قانون جذب به شما امکان تبدیل شدن به یک ناظر کنشگر می‌دهد که قرار نیست به راحتی تسلیم سرنوشت شود.

[su_note note_color=”#a631a8″ radius=”10″ class=””]

شما می‌توانید با بالا بردن سطح انرژی مثبت درون‌تان و تنظیم وضعیت ارتعاشات بدنی‌تان، انرژی‌های مثبت موجود در کائنات را به خود جذب کنید. جان کلام اینکه مثبت باشید و اجازه دهید خوش‌بینی در تمام ارکان وجودی زندگی‌تان جاری شود.

[/su_note]

قانون جذب

تکنیک دوش ثروت یکی از زیرشاخه‌های قانون جذب است. براساس قانون جذب، برای ارسال درخواست‌تان به کائنات و برآوردن آرزوهایتان، سه مرحله پیش رو دارید.

شما ابتدا باید آرزو و درخواست‌تان را برای کائنات ارسال‌ کنید. روی خواسته و یا آرزویتان متمرکز شوید. به آن فکر کنید. سعی کنید با همه وجودتان آن را بخواهید و خواستن آن را در لحظاتتان جاری کنید.

پس از ارسال درخواست به کائنات، نوبت به باور به درخواست می‌رسد. شما در این مرحله باید به خواسته‌ خودتان و رسیدن به آن باور و ایمان داشته باشید.

چطور؟

باید اعمال و رفتارتان درباره درخواست‌تان جوری باشد که گویی حتما به آن خواهید رسید. یا اصلا انگار به آن رسیده‌اید. ایمان داشته باشید به محض ارسال درخواست به کائنات، جواب مثبت دریافت میکنید.

همانقدر که به طلوع خورشید پس از شب ایمان دارید، به رسیدن به خواسته‌تان هم ایمان داشته باشید. آنوقت است که با موفقیت این مرحله را پشت سر گذاشته‌اید.

درمرحله سوم، به محض اینکه کائنات ارتعاشات مثبت شما را درباره درخواست‌تان دریافت کرده‌اند، آن را به شما خواهند رساند. نشانه ورود به این مرحله احساساتی است که شما درباره خواسته خودتان دارید. در این مرحله دچار احساساتی خواهید شد که به شما اطمینان می‌دهد به آرزویتان رسیده‌اید.

آنوقت است که می‌توانید خودتان را آماده دریافت درخواست و رسیدن به آرزویتان کرده باشید. این احساس، همان قطعیتی است که طبیعت و هستی به شما می‌بخشد تا بدانید درخواست شما مورد پذیرش واقع شده است.

تکنیک دوش ثروت چیست؟

همه این حرفها را زدیم تا به بخش جذاب ماجرا، یعنی تکنیک دوش ثروت، برسیم. کسی نیست که بتواند ادعا کند از ثروت، رفاه و آسایش بیزار است. ثروت همان انگیزه‌ای است که ما را به کارکردن تا نیمه‌های شب و بیدار شدن در اوایل روز وادار می‌کند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : zehn.ir

من راز ثروت را کشف کردم !! (جذب ثروت

راز ثروت چیست؟ قوانین ثروتمندی چیست؟ راههای ثروتمند شدن از دیدگاه شما چه چیزی میتواند باشد؟ روانشناسی ثروت آیا میتوانید ما را به پول و ثروت فراوان برساند؟ با ما همراه باشید و مقالات وب سایت را در زمینه ثروت و راههایی ثروتمند شدن (جذب ثروت) دنبال کنید تا به ثروت انبوه برسید. قانون جذب […]

من راز ثروت را کشف کردم !! (جذب ثروت – قوانین ثروتمندی)

تاریخ انتشار 30 آذر 1400

دسته بندی روانشناسی ثروت

راز ثروت چیست؟ قوانین ثروتمندی چیست؟ راههای ثروتمند شدن از دیدگاه شما چه چیزی میتواند باشد؟ روانشناسی ثروت آیا میتوانید ما را به پول و ثروت فراوان برساند؟ با ما همراه باشید و مقالات وب سایت را در زمینه ثروت و راههایی ثروتمند شدن (جذب ثروت) دنبال کنید تا به ثروت انبوه برسید.

قانون جذب پول یکی دیگر از قوانین بسیار مهم و کاربردی در کائنات است. از قانون جذب ثروت برای جذب پول و ثروت استفاده می شود. منبع

قانون جذب پول فهرست مطالب [پنهان] دایره افراد موفق توصیه‌ی یک پولدار نکات کلی

۱- دست از یادگیری برندارید

۲- از مردم فراری نباشید:

۳- سخت کار کنید ۴- ریسک‌ پذیر باش نکات ریز

۱- وارد شغلی بشوید که جا برای پیشرفت داشته باشد:

۲- برای معتبرترین شرکتی که می‌توانید کار کنید:

۳- تخصص کسب کنید:

۴- از چند جا درآمد داشته باشید

۵- هرز نچرخید ۶- یک شرکت بزنید سوالات متداول

دایره افراد موفق

این چیزهایی که می‌خواهم به شما بگویم را در هیچ کجای اینترنت نمی‌توانید پیدا کنید. خودم از یک پیرمرد میلیاردر نطنزی در پمپ بنزین مورچه‌ خورت پرسیدم که اگر بخواهی دوباره از نو شروع کنی چه‌ کار می‌کنی؟ پیرمرده به من گفت سر هر کاری می‌ روم تا بتوانم ۱۰۰ هزار تومان در بیاروم. بعد با آن یک اتو  می‌خرم تا کُت و شلوار چروکم را اتو بکشم تا موقعی که می‌خواهم خودم را در دایره افراد موفق جا کنم، حداقل ظاهر کار را داشته باشم. اگر موفق شوی خودت را وارد حلقه‌ی آدم‌های موفق کنی یا یک شغل خوب به تو پیشنهاد می‌کنند یا یک موقعیت عالی در اختیارت قرار می‌دهند.

توصیه‌ی یک پولدار

البته بنده خدا می‌خواست به من بگوید که “کار، کار می‌زاید” که یادش افتاد ماشینش را دزدیدند و حواسش پرت شد. در کل منظورش این بود که اگر موقع کار عرضه داشته باشی تا با مردم ارتباط مثبت برقرار کنی، می‌توانی علاوه بر همان کار یک کار جدید هم بگیری و چه بسا با رد و بدل کردن دو تا شماره تلفن، طرف را مشتری خودت بکنی. آخه مردم با آدم خوش سر و زبون راحت‌تر کار می‌کنند تا با آدم عبوس و کم حرف.

افراد موفق

بگذریم. یکی از خواننده‌های مجله اینترنتی آموزنده برایمان نامه‌ای نوشته به این مضمون: … بنده در اوایل کار کردنم مشغول به کار بازاریابی شده بودم که اصلاً از آن خوشم نمی‌آمد. دوست داشتم هر چه سریع‌تر با پول خودم کار کنم نه این‌که بلا نسبت شما مثل سگ پا سوخته از این مغازه به آن مغازه بدوم. اتفاقاً همان موقع‌ها بود که هر جا می‌رفتی ۱۰ فروند مهندس نشسته بودند و مردم را Present می‌کردند. اینجا را فعلاً داشته باشید.

فرد دیوانه‌ای را می‌شناختم که یک‌بار به من گفت: کاش ۱۰۰۰ تا دوست داشتم. بهش گفتم چرا؟ گفت اونوقت می‌تونستم از هر نفر ۱۰۰۰ تومن قرض بگیرم و یک میلیون تومان داشته باشم که البته هیچ‌وقت پول را پس نمی‌دادم و ۱۰۰۰ تومن هم ارزش پیگیری ندارد. البته این مدل اقتصادی در سطوح بسیار بالا به شدت جواب می‌دهد اما چیزی که در ذهن آن فرد می‌گذشت خواب و خیالی بیش نبود! دوباره برگردیم به داستان.

در همان اثناء که Gold Quest, Gold Mine و Swiss Cash و غیره و ذلک کله مردم را حسابی داغ کرده بودند، خبر آمد که آن فرد روانی سرشاخه‌ی بسیار گولاخی در یکی از همین بیزینس‌های کفتارپروری شده است و همین‌طور که زیرشاخه‌هایش مثل سونامی در حرکت‌اند، او هم در حالی که کُت و شلوار Taylor Made انگلیسی تنش است خاویار می‌خورد و جعفر جنی را هم استخدام کرده تا ببر مایک تایسون را در یک چشم بهم زدن برایش بیاورد.

1000 تومانی

من هم به هوای این‌که سکه در زمین بکارم و بعد از چند وقت درخت پول از زمین در بیاید، سه سوته پرزنت شدم و در طی مراسمی حماسی، سوگند وفاداری به بالاشاخه‌ای‌ها یاد کردم و با ۵۰ هزار تومن  وارد کارزار شدم. آقا چشم‌تان روز بد نبیند… بس که قدمم خیر بود از فردای ورود من، خونِ تمام اقتصاد دانان ایران مثل آب قلیان به قُل قُل در آمد و روزی ۲۵ساعت در تلویزیون حاضر می‌شدند تا پته‌ی این پرزنتی‌ها را روی آب بریزند.

چند روز بعد دوباره آن آدم مجنون را دیدم که به دریوزگی افتاده بود و مثل گربه خودش را به پر و پای مردم می‌مالید تا چیزی جلویش بندازند. این جریان انقدر درد داشت که تا چند وقت دیکلوفناک می‌خوردم تا درد و ورم فرونشیند. اگر پول همین دیکلوفناک‌ها را کنار گذاشته بودم، اکنون یک داروخانه داشتم و پول پارو می‌کردم. یعنی اوضاع جوری شده بود که کم مانده بود پینوکیو ظاهر شود و سرش را به نشانه‌ی تأسف برایم تکان بدهد.

پولدار

چند وقتی به همین منوال گذشت تا این‌که روزی یکی از دوستانم گفت شب حاضر شو تا برویم عروسی یک بنده‌خدایی که در باغ برگزار می‌‎شود. آخه دروغ چرا؟ راستش را بخواهید یک لحظه شیطان گولم زد و درِ گوشم گفت عروسی مختلط است. من هم حسابی تریپ زدم و دوش ادکلن گرفتم و عازم عروسی شدم. رسیدیم به باغ و دیدیم زهی خیال باطل. زنانه و مردانه با یک چادر برزنتی از هم جدا شده بود. انگار قرار نبود چیز جالبی در زندگی من اتفاق بیفتد.

رفیقم که از دوستان داماد بود من را به کل یادش رفته بود و رفته بود سر میز رفقای خودش قاه قاه می‌خندید. با دستی درازتر از پای شتر و لب و لوچه‌ای آویزانتر از منقار پلیکان رفتم و در کنج مجلس تنها میز خالی را پیدا کردم و روی یکی از صندلی‌هایش نشستم. چند دقیقه‌ای از خودم پذیرایی کردم که دیدم فرد شکم گنده‌ و گردن کلفتی سیگار به دست، خرامان به طرف میز من می‌آید. احتمال دادم به این خاطر به سمت میز من آمده که نمی‌خواسته دود سیگارش کسی را اذیت کند. همین‌طور هم بود. از من اجازه گرفت و روبرویم نشست.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : seminarema.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب